Epoxidové pryskyřice


DECO SYSTÉM

EPIDIAN® DECO SYSTEM je na bázi nízkoviskózní epoxidové pryskyřice  bez obsahu rozpouštědel, který vytváří transparentní povrchy špičkového vzhledu a je určený pro použití při výrobě dekorativních prvků.

Aplikace:

 • odlévání plně průhledných předmětů
 • zalití malých předmětů do průhledné pryskyřice
 • výroba nábytku a dekoračních předmětů na bázi dřeva a průhledných nebo barevných pryskyřičných kompozic
 • vyplňování „kaňonů“ v dekorativních deskách
 • povrchová úprava dřevěných desek

 

PODLAHOVÉ SYSTÉMY EPIDIAN

EPIDIAN® je široká škála produktů pro podlahové aplikace. Portfolio epoxidových podlah zahrnuje pryskyřice a tvrdidla pro tenké epoxidové podlahy, samonivelační podlahy, podlahy s přídavkem akrylových vloček, křemičitého písku nebo drti a nabízí spoustu dalších možností použití. Základní řada skladeb EPIDIAN® FLOOR C1 a S1 obsahuje 10 vybraných barev RAL. Jiné odstíny jsou k dispozici na vyžádání.

EPIDIAN® epoxidové podlahové systémy se mohou pochlubit:

 • vynikající přilnavost na vodorovné i svislé povrchy
 • dobrá mechanická a chemická odolnost
 • voděodolnost.

Tři klíčové faktory, které ovlivňují kvalitu epoxidové podlahy: 

 • správná kombinace pryskyřice a tvrdidla
 • správný výběr plniv a pomocných látek, důkladná příprava povrchu
 • vhodná aplikační technika

 

 

EPIDIAN® FLOOR C1 FLOORING SYSTEM je určen pro vytváření tenkých (0,15-0,5 mm), prvotřídně vypadajících a snadno udržovatelných barevných podlahových povrchů na betonu, aby poskytoval ochranu proti mechanickému a chemickému poškození a snadnou údržbu při odstraňování prachu a nečistot. Mimo jiné zvyšuje odolnost podlah proti  účinkům vody a roztoků solí, louhů, benzínu, nafty a většině organických rozpouštědel. Tento povrch dobře snáší zatížení pneumatikami při pojezdu osobních vozidel po něm.

 

 

EPIDIAN® FLOOR S1 PODLAHOVÝ SYSTÉM je určen pro zhotovení samonivelačních epoxidových podlah o tloušťce 1-5 mm. Chrání podkladovou vrstvu před mechanickým a chemickým poškozením s jednotným, rovným povrchem ve zvolené barvě. Doporučuje se také pro výrobu dekorativních podlah.

 

Podlahový systém EPIDIAN® FLOOR Q na bázi bezbarvé pryskyřice a barevného křemičitého písku je určen pro použití uvnitř průmyslových objektů včetně potravinářského průmyslu. Může být použit na podlahy vystavených vysokému zatížení z provozu vozidel s pryžovými pneumatikami (vysokozdvižné vozíky atd.).

 

Podlahový systém EPIDIAN® FLOOR QF na bázi bezbarvé pryskyřice a barevného křemičitého písku je určen pro použití uvnitř průmyslových objektů včetně potravinářského průmyslu. Může být použit na podlahy  vystavené vysokému zatížení provozem vozidel s pryžovými pneumatikami.

 

Ekologický DRENÁŽNÍ SYSTÉM na bázi kamene a pryskyřice EPIDIAN® 6293 je určen pro použití při zhotovování propustných vrstev bez nutnosti vytvářet další vpusti na různých typech podkladů. Díky zvýšené odolnosti vůči UV záření z něj lze vyrobit odolný vodopropustný nátěr i v exteriéru.

OSZE-005.DECO.5000_800x800.jpg