Reference

Vážíme si toho, že naše materiály používá stále více zákazníků z mnoha odvětví. Samozřejmostí je pro nás dodržování diskrétnosti.

Děkujeme ale panu Ing. Jurčíkovi ze společnosti Reflex Zlín, že udělal výjimku, a můžeme ho zde jmenovat. Zároveň děkujeme všem ostatním za spolupráci.

refer.jpg

Podporujeme

Další spolupráce, které si vážíme, je se zdravotním ústavem MOST K DOMOVU. Právě pro ně jsme vytvořili nekonečný firemní kalendář, jehož výtěžek již nyní pomáhá v oblasti paliativní péče.

Pomoci můžete i Vy. Pro více informací, klikněte  ZDE.


Napsali o nás ...

Nyní můžete naše služby podpořit zakoupením nekonečného kalendáře firmy Composites for Czech s.r.o. zabývající se distribucí kompozitních materiálů. 

Koupí získáte znovupoužitelný kalendář vytvořený díky jednomu z hlavních zakladatelů fotoklubu Amfora Rakovník, Petru Nejmanovi a Lukášovi Červinkovi, který je fotografem společnosti Procter & Gamble. Kalendář prezentuje produkty firmy a zachycuje i její zaměstnance. 

Této krásné spolupráce si nesmírně vážíme, nejen kvůli finanční podpoře, ale i pro to, že upozorňuje na důležitost paliativní péče. Každý by měl mít možnost trávit poslední chvíle svého života důstojně, se svými blízkými a především tak, jak si přeje on sám. 

Děkujeme firmě Composites for Czech s.r.o., že nám pomáhá pomáhat!

Tým zdravotního ústavu Most k domovu.

kalendář titulní stránka.png