UNIVERZÁLNÍ TMEL

Polyesterový tmel určený pro univerzální použití. Určeno pro použití při vyplňování velkých dutin i malých defektů. Vyznačuje se dobrou pružností a přilnavostí k podkladu. Snadná aplikace a dobrá zpracovatelnost. Zajišťuje hladký povrch bez pórů.

1.png

SKELNÝ TMEL

Polyesterový tmel vyztužený skelnými vlákny. Doporučuje se pro použití v případech, které vyžadují tmel s velmi vysokou mechanickou pevností a robustní přilnavostí k různým typům podkladů, na velkých i malých plochách. Snadná aplikace a zpracování. Verze v zelené barvě.

2.png

BÍLÝ SKELNÝ TMEL

Polyesterový tmel vyztužený skelnými vlákny. Doporučuje se pro použití v případech, které vyžadují tmel s velmi vysokou mechanickou pevností a robustní přilnavostí k různým typům podkladů, na velkých i malých plochách. Snadná aplikace a zpracování. Bílé provedení.

3.png

SKELNÝ TMEL MIKRO

Polyesterový tmel vyztužený skelným vláknem o délce vlákna 12 mikrometrů. Vyznačuje se dobrou mechanickou pevností, pružností, přilnavostí k podkladu a vysokou schopností vyplňovat defekty. Zaručuje výbornou tvarovatelnost při aplikaci a snadné zpracování po zaschnutí. Produkt nabízí vlastnosti, které umožňují renovaci komponentů bez použití vrchní vrstvy dokončovacího tmelu.

4.png

TMEL Z UHLÍKOVÉHO VLÁKNA

Snadno aplikovatelný polyesterový tmel vyztužený uhlíkovými vlákny. Doporučuje se pro různé druhy dutin a promáčklin na součástech motorových vozidel, motocyklů, lodí atd. Vyznačuje se vysokou flexibilitou a velmi dobrou přilnavostí ke kovům, laminátům a plastům. Umožňuje renovaci součástí bez použití vrchní vrstvy dokončovacího tmelu. Velkou výhodou tmelu je také velmi dobrá zpracovatelnost a relativně krátká doba vytvrzování.

55.png

MĚKKÝ VÝPLŇOVÝ TMEL

Polyesterový tmel určený pro vyplňování velkých dutin a malých defektů. Je velmi snadno zpracovatelný, což minimalizuje pracovní dobu i spotřebu energie a abrazivních materiálů při renovaci. Přípravek nezanechává prázdné póry ani při silnějších vrstvách a jeho vysoká pružnost minimalizuje riziko praskání.

6.png

FINÁLNÍ TMEL

Polyesterový tmel určený pro konečnou fázi přípravy opracovaného povrchu před nanesením základního nátěru. Má dobrou pružnost a přilnavost k různým podkladům. Snadno se nanáší a brousí jemnozrnným brusným papírem. Zajišťuje velmi hladký povrch.

7.png

POLYESTEROVÝ TMEL 3V1

Polyesterový tmel 3v1 vznikl jako reakce na potřeby moderních autokarosářských dílen. Náš tmel má vlastnosti a vlastnosti klasického tmelu karoserie ze skleněných vláken pro vyplnění a povrchovou úpravu karoserie vašeho auta, které byly nyní úspěšně implementovány v „jednokrokovém“ typu produktu. Náš karosářský tmel se vyznačuje správnou mírou pružnosti, dokonale přilne k různým typům podkladů, je mechanicky odolný a má také vynikající schopnost vyplňovat defekty, což umožňuje velmi přesné konečné broušení. Nepopiratelnou výhodou našeho tmelu je snadné zpracování, které vám přináší výhodu snížené spotřeby brusiv, méně času a energie. Polyesterový tmel 3v1 je unikátní produkt se širokým spektrem použití, který se perfektně hodí pro většinu situací při každodenních opravách karoserií.

8.png

LEHKÝ TMEL

Polyesterový výplňový tmel, který má mnohem nižší hustotu ve srovnání se standardními výplňovými tmely díky použití lehkých výplní. Nabízí dobrou flexibilitu a přilnavost k různým podkladům, snadno se aplikuje a zpracovává. Může být použit s dobrými výsledky na velkých plochách. Doporučuje se všude tam, kde je vyžadována minimální hmotnost zpracovávané součásti a dobrá zpracovatelnost.

9.png

TMEL S HLINÍKOVÝM PRACHEM

Polyesterový výplňový tmel s přídavkem hliníkového prachu, určený pro vyplňování velkých i malých dutin a defektů. Vyznačuje se dobrou mechanickou pevností, vysokou odolností vůči zvýšeným teplotám a pružností. Umožňuje renovaci součástí bez dodatečné vrchní vrstvy dokončovacího tmelu. Snadná aplikace a zpracování.

10.png

TMELY NA PLASTY

Polyesterový výplňový tmel určený pro použití na plastové povrchy. Produkt umožňuje vyplňování dutin a provádění oprav většiny plastových dílů používaných v automobilovém průmyslu. Tmel se vyznačuje vysokou pružností a velmi dobrou přilnavostí k podkladu.

11.png

STŘÍKACÍ TMEL

Polyesterový dokončovací tmel určený pro aplikaci stříkáním. Zaručuje velmi hladký povlak i na velmi velkých plochách. Produkt vytváří přilnavou vrstvu, která dokonale izoluje základní a vrchní nátěry od polyesterových tmelů a podkladových vrstev. Určeno pro suché mechanické nebo ruční zpracování.

12.png

SKLOVLÁKNITÝ TMEL NA LAMINÁTY

Polyesterový tmel vyztužený skelným vláknem. S použitím nakrátko sekaných skelných vláken a pružných pryskyřic nabízí tmel dobrou pružnost kombinovanou s vysokou mechanickou pevností. Je určen pro použití na velkých plochách, včetně vertikálních ploch, k vyplnění malých a velkých dutin v materiálu. Snadno se nanáší a zpracovává brusnými papíry.

13.png

TMEL S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Polyesterový tmel určený především pro použití v průmyslových aplikacích. Díky jedinečnému složení a vytvrzovacím vlastnostem (prodloužená doba gelovatění) lze produkt aplikovat na velké povrchy, včetně těch, které jsou vystaveny vibracím. Díky své vynikající konzistenci a vysoké flexibilitě lze produkt použít k vyplnění velkých, hlubokých dutin a zároveň minimalizovat riziko mikrotrhlin. Tmel s dlouhou životností také zajišťuje vynikající výsledky tam, kde mají běžně používané tmely tendenci příliš rychle gelovatět kvůli vysoké okolní teplotě.